Het team van Meijer en Drenth

Onze medewerkers

Hierbij stellen we ons team graag aan je voor.

Rudolf Bron ZZP
Rudolf Bron ZZP

Assurantie adviseur particulier en zakelijk buitendienst

rudolf@meijerendrenth.nl

0596-670220

Jack de Weerd
Jack de Weerd

Hypotheekadviseur

jack@meijerendrenth.nl

0596-670220

André Poort
André Poort

Directeur/adviseur assurantiën particulier en zakelijk

a.poort@poortenwoltjer.nl

0595-431455

Jaap Woltjer
Jaap Woltjer

Directeur/makelaar

jaap@poortenwoltjer.nl

0595-431455

René Slager
René Slager

Makelaar

rene@meijerendrenth.nl

0596-625450

Wouter de Vries
Wouter de Vries

Makelaar

wouter@meijerendrenth.nl

0596-625450

Johan Heerlijn
Johan Heerlijn

Hypotheekadviseur

johan@poortenwoltjer.nl

0595-431455

Erika Kugel-Beukema
Erika Kugel-Beukema

Commercieel binnendienst medewerker

erika@meijerendrenth.nl

0596-625450

Fabiola de Boer-Kool
Fabiola de Boer-Kool

Financiële administratie

fabiola@meijerendrenth.nl

0596-670220

Johanna Slachter
Johanna Slachter

Adviseur assurantie particulier en zakelijk binnendienst

johanna@meijerendrenth.nl

0596-670220

Jettie Picauly-Drenth
Jettie Picauly-Drenth

Commercieel binnendienst medewerker verzekeringen/hypotheken

jettie@meijerendrenth.nl

0596-670220

Jenneke Klamer-de Haan
Jenneke Klamer-de Haan

Commercieel binnendienst medewerker makelaardij

jenneke@meijerendrenth.nl

0596-625450

Sylvia Lourens-Grimmon
Sylvia Lourens-Grimmon

Commercieel binnendienst medewerker makelaardij

sylvia@meijerendrenth.nl

0596-625450

Jakob Mooibroek
Jakob Mooibroek

Adviseur assurantiën particulier en zakelijk

jakob@poortenwoltjer.nl

0595-431455

Henri Larkens
Henri Larkens

Makelaar-taxateur/WOZ-taxateur/BOG-makelaar

henri@meijerendrenth.nl

0596-625450

Meijer & Drenth Hypotheken en Verzekeringen maakt gebruik van cookies op haar website Accepteren Meer informatie